Najem długoterminowy

Najem długoterminowy to produkt finansowy bardzo podobny do leasingu operacyjnego. Różnica polega na wysokości wykupu danego środka trwałego, w najmie jest on dużo wyższy od leasingu.

Produkt ten jest adresowany do klientów którzy już w momencie zawierania umowy wiedzą, że nie będą pojazdu wykupować z leasingu. Produktem tym możemy również sfinansować wszystkie koszty związane z użytkowaniem pojazdu przez cały okres wynajmu (ubezpieczenie, przeglądy, opony zimowe, naprawy). Klient płaci jedną z góry ustalona ratę i nic więcej go ni obchodzi.

Za pomocą najmu możemy aktualnie finansować tylko zakup pojazdów nowych. Najem jest dostępny zarówno dla firm jak i osób fizycznych. Mamy również dostęp do dealerów pojazdów osobowych dlatego możemy dla naszych klientów zaoferować atrakcyjne ceny pojazdów.

Dodatkowe informacje

Cechy naszej firmy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

  • Rzetelna obsługa na każdym etapie współpracy
  • Blisko 15 letnie doświadczenie w branży finansowej
  • Wysoka skuteczność pozyskiwania finansowania
  • Szeroka oferta poprzez współpracę w wieloma instytucjami
  • Czas uzyskania finansowania skrócony do minimum
  • Setki zadowolonych klientów, co potwierdzają opinie o nas
  • Certyfikat “Firma Godna Zaufania”
  • Certyfikat “Rzetelna firma”
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami specjalnymi.
Procedura postępowania
jak wygląda proces uzyskania finansowania?
Kontakt
Skontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Przekaż swoje oczekiwania dotyczące wynajmu oraz wstępne dane pojazdu który chcesz wynająć.
Oferta
Wiemy że „czas to pieniądz” dlatego ofertę wynajmu przygotujemy dla Ciebie już podczas pierwszego kontaktu z nami.
Decyzja
W większości przypadków decyzję o udzieleniu wynajmu jesteśmy w stanie uzyskać w ciągu 15 minut. Wystarczy przekazać nam kilka niezbędnych danych o sobie, pojeździe i sprzedawcy.
Podpisanie umowy
Specjalnie dla wszystkich naszych klientów, oferujemy kompleksową obsługę wynajmu pojazdu. Podpisujemy umowę z klientem w dowolnym miejscu i czasie. Rejestrujemy w imieniu klientów pojazdy w dowolnym wydzielę komunikacji. Zajmujemy się ubezpieczeniem pojazdu. Zawozimy naszych klientów po odbiór pojazdu.
Obsługa
Możesz się do nas zwrócić z dowolnym pytaniem w każdym momencie spłaty.