AD Kredyt logo

Kalkulator GAP  Ubezpieczenie straty finansowej GAP

  Oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z ubezpieczenia GAP.
  To ubezpieczenie od straty finansowej, której powodem jest wystąpienie szkody całkowitej, takiej jak kradzież lub zniszczenie pojazdu.

  Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może otrzymać wypłatę dwóch odszkodowań. Od swojego ubezpieczyciela AC lub ubezpieczyciela OC sprawcy szkody oraz z polisy GAP. Pokryje ona różnicę pomiędzy wartością zakupu auta, a jego wartością rynkową z dnia szkody.

  Dla kogo jest ubezpieczenie GAP?

  Polisa GAP zabezpieczy wartość pojazdu na okres do pięciu lat. Jest to korzystne zarówno dla pojazdów nowych jak i używanych,
  których wartość rynkowa po kilku latach eksploatacji może zmaleć nawet o połowę.

  Ubezpieczenie GAP jest skierowane do klientów:

  • kupujących pojazd za gotówkę

  W razie wystąpienia szkody całkowitej otrzymają oni zwrot poniesionych na zakup pojazdu wydatków zarówno z polisy AC jak również z polisy GAP, co powoduje, że klient dzięki ubezpieczeniu GAP nawet po pięciu latach może odzyskać całość środków  zainwestowanych w zakup pojazdu.

  • korzystających z leasingu
  • kupujących pojazd na kredyt

  W obu tych przypadkach samo odszkodowanie z ubezpieczenia AC może nie wystarczyć na spłatę pozostałych rat kredytu lub leasingu. Ubezpieczenie GAP zapewnia pełną ochronę, pokrywając różnicę między wartością z faktury zakupu lub polisy a kwotą wypłaconego odszkodowania z polisy AC.

  Może też zdarzyć się, że z wykupioną polisą GAP suma odszkodowań będzie wyższa, niż wysokość zobowiązań wobec kredytodawcy czy leasingodawcy a wtedy klient otrzymuje różnicę dla siebie.

  Bezpieczeństwo

  Zapewnione przez międzynarodowe towarzystwa ubezpieczeniowe.

  Gwarancja

  Gwarantujemy wartość Twojego pojazdu nawet przez okres 60 miesięcy.

  Nowe oraz używane

  Ubezpieczenie można wykupić do jednego roku (365 dni) od daty zakupu pojazdu.

  Naszym klientom proponujemy ubezpieczenie  GAP od znanego i zaufanego ubezpieczyciela

  alliance

  Wartość samochodu wynikająca z faktury zakupu lub polisy AC

  150 000zł

  100 000zł

  Odszkodowanie z polisy AC lub OC sprawcy szkody

  add

  50 000zł

  Odszkodowanie z polisy GAP

  ZAMÓW UBEZPIECZENIE GAP TERAZ!

   Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych przez Administratora na okres 30 dni, w celu przygotowania wnioskowanej oferty ubezpieczenia oraz przedstawienia oferty za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przygotowania i przedstawienia oferty. Administratorem danych osobowych będzie AD Kredyt Leasing Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, przy Al. IX Wieków Kielc 4a. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania oraz, w przypadku naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych, prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.