Leasing samochodów ciężarowych

Zakup ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, naczep i przyczep ciężarowych finansujemy naszym klientom za pomocą takich produktów finansowych jak: leasing operacyjny, pożyczka leasingowa.

Przy wyborze produktu dla klienta bierzemy pod uwagę indywidualne oczekiwania oraz takie parametry jak: rodzaj sprzętu, wysokość wpłaty, oczekiwany okres spłaty, rodzaj zabezpieczenia, waluta leasingu. Mamy duże doświadczenie w finansowaniu zakupu sprzętu ciężkiego dla firm transportowych. Za pomocą kredytu samochodowego oraz pożyczki leasingowej sfinansowaliśmy zakup wielu sprzętów, zarówno nowych jak i używanych bez wpłaty własnej klientów.

Maksymalny okres spłaty w przypadku leasingu to 60 miesięcy a w przypadku pożyczki nawet 120 miesięcy. Kredyt, leasing lub pożyczka może być spłacana w PLN lub w EURO. Standardem w naszej firmie stało się również negocjowanie wysokości składek ubezpieczeniowych dla naszych klientów.

Mamy również duże doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania dla nowo powstałych firm.

Dodatkowe informacje

Cechy naszej firmy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

  • Rzetelna obsługa na każdym etapie współpracy
  • Blisko 15 letnie doświadczenie w branży finansowej
  • Wysoka skuteczność pozyskiwania finansowania
  • Szeroka oferta poprzez współpracę w wieloma instytucjami
  • Czas uzyskania finansowania skrócony do minimum
  • Setki zadowolonych klientów, co potwierdzają opinie o nas
  • Certyfikat “Firma Godna Zaufania”
  • Certyfikat “Rzetelna firma”
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami specjalnymi.
Procedura postępowania
jak wygląda proces uzyskania finansowania?
Kontakt
Skontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Przekaż swoje oczekiwania dotyczące leasingu oraz wstępne dane pojazdu który chcesz nabyć lub wynająć.
Oferta
Wiemy że „czas to pieniądz” dlatego ofertę leasingu lub pożyczki przygotujemy dla Ciebie już podczas pierwszego kontaktu z nami.
Decyzja
W większości przypadków decyzję na leasing lub pożyczkę na zakup pojazdu ciężarowego jesteśmy w stanie uzyskać w dniu złożenia wniosku. Wystarczy przekazać nam kilka niezbędnych danych o firmie, pojeździe i sprzedawcy.
Podpisanie umowy
Specjalnie dla wszystkich naszych klientów, oferujemy kompleksową obsługę zakupu pojazdu. Podpisujemy umowę z klientem w dowolnym miejscu i czasie. Rejestrujemy w imieniu klientów pojazdy w dowolnym wydzielę komunikacji. Zajmujemy się ubezpieczeniem pojazdu, towarzyszymy w momencie odbioru pojazdu.
Obsługa
Możesz się do nas zwrócić z dowolnym pytaniem w każdym momencie spłaty leasingu lub pożyczki.