Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest najszybszą formą pozyskania finansowania. W większości banków można uzyskać taki kredyt przedstawiając dowód osobisty i dokumenty potwierdzające wysokość zarobków, następnie bank indywidualnie przyznaje klientowi kwotę, jaką może udzielić na podstawie przedstawionych dochodów.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego bez zabezpieczeń rzeczowych to 300 000 zł i kwota ta dotyczy klientów indywidualnych. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą kwota ta wynosi nawet 500 000 zł. Spłatę można rozłożyć na nawet na 120 miesięcy, czyli 10 lat. Oprocentowanie kredytów gotówkowych również jest przyznawane klientom indywidualnie na podstawie takich czynników jak historia w BIK (Biuro Informacji Kredytowej), historia współpracy z bankiem, w którym składamy wniosek i wielu innych.

Dodatkowe informacje

Cechy naszej firmy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

  • Rzetelna obsługa na każdym etapie współpracy
  • Blisko 15 letnie doświadczenie w branży finansowej
  • Wysoka skuteczność pozyskiwania finansowania
  • Szeroka oferta poprzez współpracę w wieloma instytucjami
  • Czas uzyskania finansowania skrócony do minimum
  • Setki zadowolonych klientów, co potwierdzają opinie o nas
  • Certyfikat “Firma Godna Zaufania”
  • Certyfikat “Rzetelna firma”
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami specjalnymi.
Procedura postępowania
jak wygląda proces uzyskania finansowania?
Kontakt
Kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia spotkania w dogodnym miejscu i czasie, oraz przedstawienie wymaganych dokumentów niezbędnych podczas spotkania.
Spotkanie
Na którym nasz specjalista omówi z Państwem korzyści wynikające z kredytu gotówkowego, oraz odpowie na wszelkie Państwa pytania. Preferujemy podczas spotkania uzupełnienie i podpisanie wniosku w celu określenia możliwości udzielenia kredytu gotówkowego.
Decyzja
Z reguły można ją uzyskać w ciągu kilku minut od złożenia wniosku, decyzja zawiera również wszystkie parametry oferowanego kredytu.
Podpisanie umowy
Umowę w zależności od instytucji udzielającej finansowania podpisujemy w biurze lub w oddziale banku.
Wypłata środków
Odbywa się niezwłocznie po podpisaniu umowy.