Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy jest, jak nazwa wskazuje, produktem finansowym przeznaczonym na konkretny cel. Z kredytu takiego może skorzystać zarówno firma jak i osoba fizyczna, która chce spełnić swoje motoryzacyjne marzenie. Dzięki zabezpieczeniu w postaci pojazdu, kredyt samochodowy jest finansowaniem łatwo osiągalnym, ponieważ w większości banków stosuje się uproszczone formy dokumentowania dochodów. Jest on również niejednokrotnie tańszym od innego rodzaju finansowania na przykład kredytu gotówkowego.

Nasi specjaliści zajmują się procesem realizacji kredytu samochodowego kompleksowo. Dzięki umowom współpracy jakie mamy podpisane, to my składamy wniosek w imieniu klienta, podpisujemy z nim umowę, pomagamy w rejestracji pojazdu i wypłacamy kredyt. Klienci mogą również liczyć na naszą pomoc w trakcie spłaty kredytu, co jak sądzimy jest dla Państwa dużym udogodnieniem. Nasza firma jest bezpośrednim dystrybutorem kredytów samochodowych największych polskich banków.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową opiekę doradcy nad każdą transakcją, od pierwszego kontaktu do wyjazdu pojazdem z komisu czy salonu. Oferujemy również

Współpracujemy z salonami sprzedaży prawie każdej marki oraz wieloma komisami sprzedającymi pojazdy używane. Bardzo często pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzony pojazd w cenie lepszej niż sam mógłby wyszukać na rynku. Ponadto nasi dostawcy są sprawdzeni przez instytucje finansowe, co czyni zakup bezpieczniejszym.

Nasza firma również zajmuje się sprzedażą pewnych pojazdów z gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

Dodatkowe informacje

Cechy naszej firmy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

  • Rzetelna obsługa na każdym etapie współpracy
  • Blisko 15 letnie doświadczenie w branży finansowej
  • Wysoka skuteczność pozyskiwania finansowania
  • Szeroka oferta poprzez współpracę w wieloma instytucjami
  • Czas uzyskania finansowania skrócony do minimum
  • Setki zadowolonych klientów, co potwierdzają opinie o nas
  • Certyfikat “Firma Godna Zaufania”
  • Certyfikat “Rzetelna firma”
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami specjalnymi.
Procedura postępowania
jak wygląda proces uzyskania finansowania?
Kontakt
Skontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Przekaż swoje oczekiwania dotyczące kredytu samochodowego oraz pojazd który chcesz nabyć.
Oferta
Wiemy że „czas to pieniądz” dlatego ofertę kredytu samochodowego przygotujemy dla Ciebie już podczas pierwszego kontaktu z nami.
Decyzja
W większości przypadków decyzję na kredyt lub pożyczkę na zakup pojazdu jesteśmy w stanie uzyskać w ciągu 15 minut. Wystarczy przekazać nam kilka niezbędnych danych o sobie i pojeździe.
Podpisanie umowy
Specjalnie dla wszystkich naszych klientów, oferujemy kompleksową obsługę zakupu pojazdu. Podpisujemy umowę z klientem w dowolnym miejscu i czasie. Rejestrujemy w imieniu klientów pojazdy w dowolnym wydzielę komunikacji. Zajmujemy się ubezpieczeniem pojazdu. Zawozimy naszych klientów po odbiór pojazdu.