Kredyt hipoteczny

Najtańszą formą pozyskiwania środków na kupno, budowę lub remont domu albo mieszkania, jest kredyt hipoteczny. Nie są to jednak jedyne cele, na które można przeznaczyć kredyt hipoteczny. Mało kto wie, że przedstawiając zabezpieczenie na nieruchomości, można uzyskać kredyt na dowolny cel lub na spłatę zobowiązań i jednocześnie uzyskać bardzo korzystne warunki finansowania.
Nasza firma pośredniczy w sprzedaży ponad trzydziestu produktów hipotecznych różnych banków. Dzięki stałej analizie rynku na bieżąco wiemy jakie są promocje kredytów hipotecznych.

Kredyty hipoteczne to decyzja na długie lata, dlatego prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie z naszym pracownikiem. Podczas spotkania uzyskają Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące procesu realizacji kredytu.

Dodatkowe informacje

Cechy naszej firmy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

  • Rzetelna obsługa na każdym etapie współpracy
  • Blisko 15 letnie doświadczenie w branży finansowej
  • Wysoka skuteczność pozyskiwania finansowania
  • Szeroka oferta poprzez współpracę w wieloma instytucjami
  • Czas uzyskania finansowania skrócony do minimum
  • Setki zadowolonych klientów, co potwierdzają opinie o nas
  • Certyfikat “Firma Godna Zaufania”
  • Certyfikat “Rzetelna firma”
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami specjalnymi.
Procedura postępowania
jak wygląda proces uzyskania kredytu hipotecznego?
Kontakt
Kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia spotkania w dogodnym miejscu i czasie.
Spotkanie
Na którym nasz specjalista omówi z Państwem wszystkie zagadnienie związane z kredytem hipotecznym oraz przedstawi listę ofert aktualnie dostępnych i listę wymaganych dokumentów.
Podpisanie wniosku
Odbywa się z reguły na drugim spotkaniu odsuniętym odpowiednio w czasie, na które klient powinien dostarczyć ustalone wcześniej wymagane dokumenty niezbędne do złożenia wniosku w banku.
Podpisanie umowy
W przypadku kredytów hipotecznych, klient podpisuje umowę w oddziale instytucji udzielającej finansowania. Nasz specjalista będzie Państwu towarzyszył jeżeli wyrażą Państwo taką potrzebę.
Decyzja
Okres oczekiwania na decyzję kredytową jest uzależniony od wielu czynników, naszym zadaniem jest przekazać klientowi decyzję w możliwie jak najkrótszym czasie.
Wypłata kredytu
Wypłata środków z kredytu hipotecznego odbywa się po podpisaniu umowy i ustanowieniu niezbędnych zabezpieczeń. W niektórych przypadkach po podpisaniu umowy muszą się Państwo udać do notariusza, celem podpisania aktu sprzedaży i dopiero na jego podstawie wypacane są środki. Zapewniamy naszą pomoc na każdym etapie realizacji.