Leasing samochodów osobowych i dostawczych

Nasza firma specjalizuje się w finansowaniu zakupu samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t., zarówno nowych jak i używanych. Większość takich transakcji realizujemy w tak zwanych uproszczonych procedurach, czyli bez żadnych dokumentów finansowych. I nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wypracowanym kontaktom w bardzo wielu instytucjach, nasi klienci otrzymują najlepsze oferty leasingu lub pożyczki dostępne aktualnie na rynku. Nasza filozofia posiadania dostępu do kilku ofert w jednym czasie, nie tylko zapewnia możliwość realizacji niemalże każdej transakcji, ale daje również możliwość wybrania najkorzystniejszej oferty dostępnej w danym czasie. Mamy również możliwość negocjowania bardzo atrakcyjnych składek ubezpieczenia.

Dodatkowo, na naszą pomoc klient może liczyć w trakcie spłaty leasingu czy pożyczki. Każdy nasz klient wie, że może się do nas zwrócić o pomoc lub poradę zarówno przy ofertowaniu jak i wykupie przedmiotu.

Dodatkowe informacje

Cechy naszej firmy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

  • Rzetelna obsługa na każdym etapie współpracy
  • Blisko 15 letnie doświadczenie w branży finansowej
  • Wysoka skuteczność pozyskiwania finansowania
  • Szeroka oferta poprzez współpracę w wieloma instytucjami
  • Czas uzyskania finansowania skrócony do minimum
  • Setki zadowolonych klientów, co potwierdzają opinie o nas
  • Certyfikat “Firma Godna Zaufania”
  • Certyfikat “Rzetelna firma”
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami specjalnymi.
Procedura postępowania
jak wygląda proces uzyskania finansowania?
Kontakt
kontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Przekaż swoje oczekiwania dotyczące leasingu oraz wstępne dane pojazdu który chcesz nabyć lub wynająć.
Oferta
Wiemy że „czas to pieniądz” dlatego ofertę leasingu lub pożyczki przygotujemy dla Ciebie już podczas pierwszego kontaktu z nami.
Decyzja
W większości przypadków decyzję na leasing lub pożyczkę na zakup pojazdu jesteśmy w stanie uzyskać w ciągu 15 minut. Wystarczy przekazać nam kilka niezbędnych danych o sobie, pojeździe i sprzedawcy.
Podpisanie umowy
Specjalnie dla wszystkich naszych klientów, oferujemy kompleksową obsługę zakupu pojazdu. Podpisujemy umowę z klientem w dowolnym miejscu i czasie. Rejestrujemy w imieniu klientów pojazdy w dowolnym wydzielę komunikacji. Zajmujemy się ubezpieczeniem pojazdu. Zawozimy naszych klientów po odbiór pojazdu.
Obsługa
Możesz się do nas zwrócić z dowolnym pytaniem w każdym momencie spłaty leasingu lub pożyczki.